Testy Antygenowe Realy Tech

Szybki antygenowy test na obecność koronowirusa SARS-CoV-2 to test diagnostyczny in vitro służący do jakościowego wykrywania antygenów koronawirusa w wymazie z nosogardła lub cześci ustnej gardła, przy użyciu szybkiej metody  immunochromatograficznej. Czułość testu wynosi 95% – 98,17%, a jego swoistość to 98,98% – 100%. 

Po pobraniu wymazu, próbkę materiału nanosi się do otworu na płytce testowej i po 15 minutach odczytuje się wynik. 

Producentem testu jest firma Realy Tech.

Produkt posiada certyfikat CE oznaczający dopuszczenie do obrotu na terenie Unii Europejskiej, dostarczany jest bezpośrednio od niemieckiego importera.

Produkt Realy Tech dopiero wchodzi na polski rynek. Na rynku niemieckim jest już znany.

Koszt pojedynczego testu to 50 zł brutto

Importer dostarcza testy w zestawach po 5 sztuk (nowość) oraz po 25 sztuk.

Testy może wykonywać przeszkolony personel: lekarz zakładowy, pielęgniarka, ratownik medyczny, laborantka.

Ilość elementów w zestawie jest wystarczająca do pobrania wymazów i wykonania odpowiednio 5 lub 25 testów antygenowych.

Koszt zestawu:
  • pakowanego po 5 sztuk - to 250 zł plus koszt dostawy (20 zł)
  • Zestawu 25 testów - to 1250 zł brutto, dostawa gratis
Szybki
Na wynik testu czekasz tylko 15 minut
Skuteczny
Czułość: 95% - 98,17%, Swoistość: 98,98% - 100%
Tani
Cena za jeden test od 50 zł brutto
Szybka dostawa
W ciągu 24h od dokonania płatności!

Procedura zakupowa

Zamówienie na test antygenowy

Testy antygenowe Realy Tech są dostarczane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Sprzedaż odbywa są tylko i wyłącznie z dostawą do zamawiającego, a koszt przesyłki pokrywa dystrybutor. Zakup testu wymaga złożenia zamówienia przez formularz.

Koszt pojedynczego testu to 50 zł brutto. Zakup możliwy jest w zestawach po 5 lub 25 testów kasetkowych: koszt wynosi odpowiednio 250 zł brutto lub 1250 zł brutto.

Koszt przesyłki kompletu 5 sztuk dodatkowo 20 zł. Koszt przesyłki 25 sztuk w cenie zestawu. 

Zakupiony komplet testów zostanie nadany kurierem na wskazany przez zamawiającego adres.

Producent

Twórcą oferowanych testów jest wieloletni producent testów medycznych: Hangzhou Realy Tech Co LTD. Produkt posiada certyfikat CE oznaczający dopuszczenie do obrotu na terenie Unii Europejskiej, dostarczany jest bezpośrednio od niemieckiego importera.

CO ZAWIERA I ILE KOSZTUJE ZESTAW 25 SZTUK?

Zestawy zawierają komplet narzędzi niezbędnych do pobrania wymazu oraz przeprowadzenia testu IVD: 25 kasetek testowych, komplet 25 sterylnych wymazówek, podstawkę na probówki, 25 probówek z zatyczkami, 25 fiolek buforu ekstrakcyjnego, ulotki informacyjne w języku polskim, angielskim i niemieckim. Zestaw kosztuje 1250 zł brutto.

CO ZAWIERA I ILE KOSZTUJE ZESTAW 5 SZTUK?

Zestawy zawierają komplet narzędzi niezbędnych do pobrania wymazu oraz przeprowadzenia testu IVD: 5 kasetek testowych, 5 sterylnych wymazówek, 5 probówek z zatyczkami, 5 fiolek buforu ekstrakcyjnego, ulotki informacyjne w języku polskim, angielskim i niemieckim. Zestaw kosztuje 250 zł brutto.

DOSTAWA

Koszt pojedynczego testu to 50 zł brutto. Zakup możliwy jest w zestawach po 5 lub 25 testów kasetkowych: koszt wynosi odpowiednio 250 zł brutto lub 1250 zł brutto. Koszt przesyłki kompletu 5 sztuk dodatkowo 20 zł. Koszt przesyłki 25 sztuk w cenie zestawu. Zakupiony komplet testów zostanie nadany kurierem na wskazany przez zamawiającego adres.

Pobieranie próbek

Wymaz z nosogardła: Ostrożnie wprowadzić wymazówkę przez nozdrze pacjenta (sięgając tylnej ściany nosogardła) Pobrać materiał poprzez kilkukrotne obracanie wymazówką.

Wymaz z części ustnej gardła: Ostrożnie wprowadzić wymazówkę w kierunku tylnej ściany gardła, migdałków oraz innych tkanek objętych stanem zapalnym. W trakcje pobierania materiału starać się nie dotykać wymazówką języka, policzków ani zębów.

Zaleca się pobranie materiału z nosogardła w celu uzyskania dokładniejszych wyników.

Wykonanie testu

Kasetkę testową należy wyjąć z zamkniętej torebki foliowej i jak najszybciej użyć. Najlepsze wyniki uzyskamy, jeśli test zostanie przeprowadzony natychmiast po otwarciu torebki foliowej.
Odkręcić nasadkę probówki ekstrakcyjnej.
Wziąć 1 butelkę buforu, zdjąć zakrętkę, dodać cały bufor do probówki ekstrakcyjnej.
Włożyć wymazówkę do probówki ekstrakcyjnej z buforem. Obracać wymazówkę przez ok. 10 sekund, dociskając główkę do dna i ścianki probówki.Kilkakrotnie ścisnąć probówkę, aby dokładnie zanurzyć wymazówkę w buforze. Następnie ją wyjąć. Wyrzuć wymazówkę zgodnie z zasadami usuwania odpadów medycznych.
Zamocować nasadkę na probówce z pobranym materiałem, a następnie energicznie potrząsnąć probówką, aby dokładnie wymieszać materiał z buforem.
Dodać 3 krople uzyskanego roztworu z próbką materiału (ok. 80μl) do okienka podstawki na próbki materiału, a następnie uruchomić timer. Odczytać wynik po upływie 15-20 minut. Nie interpretować wyniku po 20 minutach.